KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673067
nr 1667 3067
Karin Nordlander. "Hagalund". Signerad, daterad -75. Olja på pannå. 52x40 cm, yttermått inklusive ram: 56x44 cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:08:02
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer